Menu

MarKowa Recepta Piękna tylko dla Ciebie

Indywidualna recepta piękna stworzona przeze mnie, Tylko dla Ciebie . Dobiorę dla Ciebie właściwą całościową pielęgnację domową.

Recepta Piękna to najbardziej optymalny sposób zadbania o Twoją urodę.  To program stworzony dla Ciebie z uwzględnieniem Twoich celów, Twoich preferencji, Twoich możliwości czasowych i finansowych.

Koniec z wydawaniem pieniędzy na źle dobrane kosmetyki, które zalegają nieużywane na półce i koniec końców lądują w koszu!

Podczas realizowania „Recepty Piękna” masz swojego opiekuna – mnie, wraz z Tobą najpierw ustalam plan działań, a następnie dbam o to, abyś we właściwym czasie zastosowała polecane przeze mnie produkty. Bacznie obserwujemy efekty i reaguje, gdy jest to konieczne, a wszystko po to, abyś w jak najkrótszym czasie cieszyła się efektami, których oczekujesz!

Od momentu wykupienia „Recepty Piękna”, ani przez chwilę nie będziesz już sama ze swoimi problemami dotyczącymi twarzy.  Wspólnie będziemy je rozwiązywać, korzystając z najnowocześniejszych osiągnięć kosmetologii. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, jestem przez cały czas do Twojej dyspozycji.

Jak skorzystać z Markowej Recepty Piękna?

Wystarczy że, umówisz się na wizytę podczas której przeprowadzę szczegółowy wywiad, obejrzę Twoją skórę z bliska co pozwoli mi dobrać odpowiednie produkty. Następnie mam 7 dni aby stworzyć dla Ciebie receptę.  Podaje również ceny oraz linki do sklepów internetowych. Pozostaje Ci tylko zamówić kosmetyki i wreszcie cieszyć się efektami oraz obserwować jak z każdym dniem Twoja skóra pięknieje.

Ile to kosztuje?

Program pielęgnacyjny „Recepta Piękna” jest w 100% zindywidualizowany. Jego koszt to 180 PLN. Kwota jest płątna przy pierwszej wizycie. Druga wizyta po 7 dniach ,na której omawiam całą pielęgnację jest gratis.

Zapraszam 🙂


Cennik

  • MarKowa recepta piękna-180 zł