Menu

ARMA LIFT Lifting i ujędrnienie

Korekta zmarszczek statycznych i zmian starczych skóry, rozjaśnienie, lifting, głębokie nawilżenie oraz efekt ogólnego odmłodzenia.

Arma Lift to idealny, nieinwazyjny zabieg wypełniający, który szybko przywraca skórze jędrność i gęstość, pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry. Zastosowana w produktach nowa technologia Stem Cell skupia się na pobudzaniu skóry do intensywnej odnowy, zmniejszeniu głębokości i widoczności zmarszczek, przy jednoczesnym pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny. Nabłonkowy czynnik wzrostu (EGF, Epidermal Growth Factor) zastosowany w tym zabiegu znacząco zwiększa zdolność skóry do regeneracji i odbudowy. Zabieg Arma Lift doskonale przygotowuje skórę do inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, dermatologicznych, z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, jest bezpieczny i skuteczny również w okresie rehabilitacji.

Dla zachowania optymalnych efektów zaleca się serię 5-10 zabiegów przeprowadzanych 1-2 razy w tygodniu. Każdą serię można powtarzać raz lub dwa razy w roku.

Cennik

  • 1 zabieg-250 zł
  • 3 zabiegi -600 zł
  • 6 zabiegów-1100 zł